بلاگ

۶ تیر, ۱۴۰۱

خدمات به مشمولین نظام وظیفه و مسافرت به ایران

در خصوص خدمت نظام وظیفه ایرانیان مقیم خارج از کشور و چگونگی تردد مشمولان، دریافت انواع معافیت ها و تعیین تکلیف وثیقه های سپرده و… گروه ایران وکیل با وکلاء متخصص در خود به بهترین شکل مشاوره و آماده پرسش ها و درخواستهای شما عزیزان میباشد.

تعریف مشمول:

تمام افراد ذکور ایرانی که به سن ۱۸ سالگی تمام می رسند، از اول ماه تولد که طی آن ماه وارد ۱۹ سالگی می شوند، مشمول قانون وظیفه عمومی می گردند.

در حال حاضر متولدین ۰۱/۰۳/۱۳۸۱ لغایت متولدین پایان سال ۱۳۵۵ مشمول مقررات خدمت وظیفه بوده و باید دارای کارت پایان خدمت و یا معافیت از انجام خدمت وظیفه عمومی باشند. مطابق تبصره یک ماده ۴ قانون خدمت وظیفه عمومی و تبصره ماده ۹ آئین نامه اجرایی مصوب ۱۳۹۱/۰۸/۱۱ این قانون، کلیه افراد ذکوری که به سن پنجاه سالگی تمام برسند از انجام خدمت دوره ضرورت معاف خواهند بود.

معافیت پزشکی:

واجدین شرایط معافیت پزشکی مقیم خارج از کشور می توانند با مشاوره گرفتن از وکلاء گروه ایران وکیل و ارائه مدارک پزشکی خود نسبت به تشکیل پرونده و پیگیری معافیت خود اقدام نمایند.

معافیت کفالت:

مشمولین شرایط کفالت مقیم خارج از کشور میتوانند با مشاوره از وکلاء گروه ایران وکیل و ارائه مدارک مربوطه از طریق وکیل مجرب اقدام و پیگیری نمایند.

معافیت تحصیلی:

مشمولان مقیم خارج از کشور که به سن مشمولیت ( ۱۸ سال تمام ) می رسند با مشورت گرفتن از وکلاء مجرب به تهیه و تنظیم مدارک و اخذ ارائه تاییدیه معتبر از دبیرستان یا دانشگاه مورد تایید میتواند درخواست خروجی تحصیلی نماید.

آخرین وضعیت خرید خدمت سربازی در سال ۱۴۰۱

نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند که مشمولان غایب خارج از کشور با پرداخت تعرفه مشخص کارت معافیت از خدمت سربازی دریافت کنند.

مشمولین نظام وظیفه مقیم خارج از کشور که حداقل پنج سال از زمان فراخوان آنها به خدمت وظیفه گذشته باشد، با پرداخت تعرفه میتوانند جهت اخذ کارت معافیت از خدمت سربازی اقدام کنند. مشمولین متاهل دارای فرزند از مادر ایرانی از بیست و پنج درصد (۲۵%) تخفیف برخوردار می شوند.

خدمات ایران وکیل , , , , , , , , , , , ,
درباره مدیر سیستم

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای