بلاگ

۴ تیر, ۱۴۰۱

دعاوی خانوادگی

منظور از دعاوی خانوادگی به طور کلی آن قسم از دعاوی است که مربوط به کانون خانواده میباشد. بر این اساس زن و شوهر ایرانی که هر دو یا یکی از آنان مقیم خارج از کشور می‌باشند و ازدواج آنها مطابق قانون ایران به ثبت رسیده باشد و روابط آنها و روابطشان با فرزندان ناشی از این ازدواج مطابق قوانین ایران بوده است و لذا دادگاه ایران صالح به رسیدگی به اختلافات خانوادگی آنها میباشد.
گروه ایران وکیل افتخار دارد با بهره گیری از تجربیات و تخصص وکلاء متعهد با ارائه خدمات و مشاوره در زمینه های (طلاق توافقی، طلاق یکطرفه از جانب زوج یا زوجه، مطالبه مهریه، ممنوع الخروجی زوج یا زوجه، حضانت فرزند و… ) به هموطنان خارج از کشور اقدام به پیگیری دعاوی در مراجع صالح قضایی می نماید.

خدمات ایران وکیل , , , , , , , , , , , , ,
درباره مدیر سیستم

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای