بلاگ

۵ دی, ۱۴۰۱

خدمات اختصاصی ما در دبی

امروزه کشور امارات یکی از قطب های تجاری و بازرگانی میباشد در واقع کشور امارات برای اشخاصی که به دنبال گسترش تجارت و فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار در یک محیط مطلوب و مساعد تجاری هستند پیشنهاد میگردد. موفقیت در سرمایه گذاری و گسترش تجارت در این منطقه به این دلیل میباشد که اکثریت شهروندان این کشور مهاجر بوده و جهت سرمایه گذاری ، کسب و کار و تجارت به دبی مهاجرت کرده اند و نیز اکثریت مسلط به زبان انگلیسی هستند. همچنین  امکانات رفاهی فوق العاده ، مناطق تفریحی و گردشگری جذاب ، ایجاد فرصت های شغلی مناسب و فرصت های تحصیلی در مقاطع عالی موجب توجه و علاقه اشخاص به زندگی ، سرمایه گذاری ، مهاجرت ، کسب و کار در کشور امارات قرار گرفته است.

    گروه حقوقی ایران وکیل مفتخر به ارائه خدمات ذیل در دبی میباشد

  • ثبت شرکت در دبی

اشخاص جهت شروع فعالیت های تجاری ، کسب و کار یا گسترش روابط تجاری خود در دبی و ایجاد روابط تجاری با دیگر کشورها نیازمند کسب مجوز و ثبت شرکت در کشورامارات میباشد.از مزایای ثبت شرکت در دبی ایجاد ارتباطات تجاری و معرفی خدمات خود به صورت گسترده تر در بازارهای جهانی میباشد.

ایران وکیل در راستای ثبت شرکت با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان همراه با گروه وکلاء مجرب و متعهد خود در دبی و تهران آماده ارائه مشاوره وخدمات حقوقی و تجاری به شما عزیزان میباشد.

  • اخذ اقامت امارات

کشور امارات به دلایل فرصت های شغلی و تحصیلی و همچنین یک زندگی مطلوب و مساعد مورد استقبال افراد برای مهاجرت میباشد. همچنین یکی از راه های آسان اخذ اقامت چند ساله در کشور دبی  خرید خانه ، ثبت شرکت و نیز ادامه تحصیل یا اجازه کار در این کشور می باشد.

ایران وکیل در راستای اخذ اقامت کوتاه مدت ، بلند مدت و یا تمدید اقامت در دبی با پرداخت کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان همراه با بهترین وکلای دبی آماده ارائه مشاوره وخدمات حقوقی و تجاری به شما عزیزان میباشد.

  • اخذ اجازه کار در دبی

جهت کار در کشور امارات باید افراد ویزای واجازه کار قانونی اخذ نمایند و نمیتوان با ویزای توریستی یا ویزای کارغیر قانونی مشغول به کار گردند. مدیران نیز موظف هستند برای هریک از کارمندان خود مجوز کار جداگانه دریافت نماید. متقاضای اخذ اجازه کار باید ابتدا مجوز اقامت کوتاه مدت و معتبر خود را دریافت کرده و سپس اقدام به اخذ اجازه کار در دبی نمایند.

 

ایران وکیل در راستای اخذ اجازه کاردر دبی و یا تمدید اجازه کار در کوتاه ترین زمان  ممکن همراه با بهترین  وکلاء مجرب و متعهد خود آماده ارائه مشاوره وخدمات حقوقی و تجاری به شما عزیزان میباشد.

خدمات اختصاصی ما در دبی
درباره admin

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای