بلاگ

۱۲ تیر, ۱۴۰۱

بیمه عمر و بازنشستگی

بازنشستگی در واقع مرحله ای از زندگی افراد است که ديگر توانایی و ضرورتی ندارد تا کار و فعاليت کنند، لذا مي توانند با آسودگی خاطر و عدم نگرانی از تامین آتیه در خانه به استراحت ، ورزش يا فعاليتهای مورد علاقه خود که در حدود درآمد و منابعی که در اختيار دارند بپردازند . بیمه های بازنشستگی یکی از انواع سرمایه گذاری است که فرد بیمه شده می‌تواند پس ازپرداخت حق بیمه در مدت مشخص شده در بیمه نامه مستمری مادام العمر بگیرد.

سازمان تامین اجتماعی ، برای ایرانیان مقیم خارج از کشورکه سابقه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی داشته باشند امکاناتی را فراهم کرده که سابقه بیمه خود را تکمیل کرده وهمانند بیمه شدگان داخل کشور ، از خدمات بازنشستگی بهرمند شوند و همچنین کلیه اتباع ایرانی اعم از شاغل و غیر شاغل که تحت پوشش بیمه نیستند میتوانند با توجه به شرایط پذیرش درخواست داده و بعد از بررسی و پذیرش تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گیرند.

با توجه به زمان بر بودن پروسه، عدم آگاهی افراد ازمراحل اداری و قوانین بیمه و همچنین پیگیری مستمر گروه ایران وکیل با وکلاء متعهد و مجرب مفتخر است در زمینه پیگیری امور بیمه عمر و بازنشستگی ، ارائه درخواست بیمه ، دریافت مستمری ، دریافت بیمه از کار افتادگی ، دریافت بیمه درمان ، بیمه فوت و… در خدمت ایرانیان مقیم خارج از کشور باشند.

خدمات ایران وکیل
درباره مدیر سیستم

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای